Denizyolu Nakliyesi

Hizmetlerimiz

Firmamız tüm dünyada limanlararası konvansiyonel taşıma, komple gemi kiralama, komple (FCL) ve parsiyel (LCL) container taşımacılığı hizmeti verir. Komple gemi kiralama türlerimizin içinde kutugemi (“box shapeler”,) “handy size” ‘lar, “maxi size” ‘lar gibi kuru yük gemi çeşitleriyle feribotlar tipleri bulunmaktadır.

Proje ulaşım bir parçası olarak, UZMAN AĞIR NAKLİYAT olarak dünya genelinde geniş acenta ağı, deniz nakliye hatları ve direkt bağlantıda olduğu armatürler ile birlikte müşterilerine en akıllı lojistik çözümleri Türkiye’de ve dünya çapında hizmetleri sunmaktadır.

Denizyolu Nakliye Hizmetleri

F.C.L. (Full Container Load)

Liman operasyonları

Gemi kiralama Hizmetleri

Parsiyel L.C.L.(Less Container Load) konteynır hizmeti sağlanması.

Bütün hat sahiplerinin navlun seviyeleri ve gemi programları hakkındaki kapsamlı veri bankamız yerel acenteleriyle birlikte sürekli güncellenir(ith&ihr). Bu bilgiyle müşterimize bütün nakliye ihtiyaçları ve zamanında teslimat için kullanabileceği doğru hat sahibiyle birlikte doğru fiyatı sunmayı amaçlarız.

Kapıdan Kapıya ve/veya Liman dan Liman tüm opsiyonların maliyet ve zaman kaybınızı önleyecek şekilde planlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Çift yönlü kontrol ile hangi taşıma anlaşmasının(INCOTERMS) size daha uygun olduğunu belirterek maliyetlerinizi minimize etmenizi sağlamak temel prensiplerimizdendir.

Merkez - Mersin

Telefon: +90 324 233 18 23
Faks: +90 324 233 16 21
Adres: İhsaniye Mah. 4900 Sk. No: 23/18
Akdeniz – MERSİN
Email: info@uzmanagirnakliyat.com.tr